A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та спорту Великописарівської селищної ради

Новини

РЕФОРМА ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ В ДІЇ

Реформа шкільного харчування спрямована на формування безпечного та якісного харчування дітей, які і в майбутньому дорослому житті будуть дотримуватися його. У дітей ще зі школи формуватиметься один з ключових компонентів здорового способу життя. Та ще більше це те, що діти зможуть приносити його у власні родини. Дитина повертатиметься додому і розповідатиме про те, які нові страви подавали з нового меню. У свою чергу, батьки, маємо надію, будуть дослухатися і будуть переглядати, що саме вони купують у крамницях і чим годують дітей удома.

15:57 15.02.2022

ДИДАКТИЧНИЙ МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ КОНТЕНТ KM MEDIA Ed Prof ДЛЯ НУШ

У рамках Меморандуму про співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», ГО «Центр освітніх реформ «Наші діти» та Великописарівською селищною радою, проекту «Інноваційний прорив» Громадська організація «ЦЕНТР ОСВІТНІХ РЕФОРМ НАШІ ДІТИ» надала безкоштовно електронний засіб навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент KM MEDIA Ed Profi» для: 2-го, 3-го, 4-го класів Нової Української Школи (мультимедійний веб-ресурс до 7-ми освітніх галузей в комплекті з кодом доступу) - 8 шт; 1-го та 3-го класів інклюзивного навчання (мультимедійний веб-ресурс з 14-ти напрямків в комплекті з кодом доступу) - 2 шт; математика, освітня платформа 5-9 класи – (мультимедійний веб-ресурс в комплекті з кодом доступу) - 2. Всього отримали 12 сертифікатів, 8 з яких Використовуватимуться у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів та 4 - у Ямненській ЗОШ.

09:43 10.02.2022

Особливості реєстрації на ЗНО-2022

  26 січня 2022 року відбулося онлайн консультування для відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання в закладах загальної середньої освіти. Відповідальні разом з Світланою Плотніковою, консультантом КУ «ЦППРПП», обговорили нормативні документи щодо організації та проведення ДПА у формі ЗНО.

08:25 27.01.2022

Засідання професійної cпільноти вчителів історії та суспільних дисциплін

20 cічня 2022 року в дистанційному форматі відбулося засідання професійної cпільноти вчителів історії та суспільних дисциплін на тему «Сучасні підходи до вивчення історії та суспільних дисциплін».

15:10 20.01.2022

Інноваційний прорив

Дидактичний мультимедійний контент для початкової школи "КМ Media ED Profi" використовується в 1 класах Ямненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів та у Вільненському НВК. Відеосюжети допомагають глибше та наочніше розкрити тему і мету уроку, сприяють розвитку критичного мислення, покращенню уваги та спостережливість, розвитку уяви, фантазії та творчих здібностей.

16:42 19.01.2022

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

12 січня 2022 року у відділі освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради відбулася конференція - захист учнями науково-дослідницьких робіт на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України. Конференція пройшла з використанням застосунку ZOOM, учні продемонстрували вміння захищати власні напрацювання за своїми науковими проєктами, ставити запитання та відповідати на них. По завершенню другого випробувального дня за підсумками як конференції, так і постерної презентації були визначені переможці.

15:34 12.01.2022

Вхід для адміністратора