В Україні розгорнуто реформу шкільного харчування

Дата створення: 15:19 24.01.2020

Харчування відіграє серйозну роль в питанні повноцінного розвитку і зростання школярів. Воно не тільки сприяє загальному зміцненню організму дітей, але також може впливати на їхню працездатність і успішність. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вберігають дитину від численних хвороб, а й роблять її бадьорішою і уважнішою.

Підсумки обліку дітей дошкільного віку

Дата створення: 09:06 24.01.2020

Дошкільний вік є надзвичайно важливим для становлення особистості, бо формуються основні риси характеру. Ці роки запам’ятовуються, як найщасливіші.

Проект для школярів “ВІДКРИВАЙ УКРАЇНУ: ІДЕНТИФІКАЦІЯ”. ПЕРЕМОЖЦІ ВИРУШАТЬ У НАВЧАЛЬНУ ПОЇЗДКУ ЗА КОРДОН

Дата створення: 16:53 23.01.2020

В Україні стартував проєкт “Відкривай Україну: Ідентифікація”, який навчає підлітків командній співпраці, комунікації, роботі з ідеями, лідерству та проєктному менеджменту. Мета активності – навчити дітей втілювати задуми і змінювати цим свої школи, міста та всю країну.

Новий Закон - нові можливості!

Дата створення: 16:11 23.01.2020

Новий Закон “Про повну загальну середню освіту” був прийнятий Верховною Радою України  16 січня 2019 року. Документ підтримали 327 народних депутатів. Цей Закон – це нові можливості для учнів, вчителів та освітніх управлінців, а також гарантії для батьків.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2020»

Дата створення: 16:14 22.01.2020

З метою популяризації культури читання серед дітей, виховання нового покоління – успішних молодих людей, з розвинутими комунікативними навичками, критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих завдяки читанню, які прагнуть розвиватися та покращувати суспільство, з 20 січня 2020 року проводиться Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія – 2020», організаторами якого є громадська організація «Форум видавців».

Вітали переможців Всеукраїнського проєкту

Дата створення: 16:30 21.01.2020

Участь у різноманітних педагогічних конкурсах, проєктах, фестивалях, конференціях є одним із факторів професійного розвитку вчителя. Тому чимало педагогічних працівників Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів беруть участь у таких методичних заходах. Дуже приємно, коли за це отримуєш  нагороди та подарунки.

З Днем Соборності України!

Дата створення: 15:06 21.01.2020

Щиро вітаємо всіх українців з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! 22 січня 1919 року в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину Україну. Сьогодні  Україна – єдина  і неподільна, вільна й демократична, незалежна європейська держава.

Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ!

Дата створення: 10:06 20.01.2020

Вітаємо Шевченко Дар'ю, ученицю 9-го класу Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів, та її вчителя Коваленко Тамару Дмитрівну з І місцем у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Нарешті олімпійська вершина підкорилася Даші. Минулого року вона посіла ІІІ призове місце, а в цьому році стала найсильнішою, найрозумнішою серед своїх однолітків Сумщини.

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Дата створення: 13:34 10.01.2020

9-10 січня 2020 року на базі Великописарівської районної станції юних натуралістів був проведений  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН  України   для відділень хімії та біології,економіки, економічної теорії та історії економічної думки, наук про землю, екології та аграрних наук, комп’ютерних та технічних наук, літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства та мовознавства, історії, філософії та суспільствознавства.

Засідання районних методичних об'єднань

Дата створення: 09:50 09.01.2020

На базі Великописарівської СШ І-ІІІ ст. та Великописарівського ЗДО "Ромашка" 3 січня 2020 року відбулися традиційні зібрання - засідання районних методичних об'єднань вчителів-предметників, вихователів закладів дошкільної освіти та груп продовженого дня, спеціалістів психологічної служби закладів освіти району.