3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

13:41 03.12.2021

Нарада керівників закладів та установ освіти Великописарівської селищної ради

1 грудня 2021 року відбулась онлайн-нарада керівників закладів та установ освіти Великописарівської селищної ради, де розглянуті питання про порядок замовлення документації для випускників шкіл громади, про дотримання типового положення  про атестацію педагогічних працівників, про стан дотримання вимог чинного законодавства з питань забезпечення доступу до публічної інформації, про стан виконання бюджету закладів освіти за звітний період та фінансову автономію закладів освіти,  про стан дяльності ЗЗСО щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, про роботу ресурсних кімнат в закладах освіти та інше.

10:33 02.12.2021

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Щорічно 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який вперше був проголошений ВООЗ у 1988 році, а з 1996 року проводиться ЮНЕЙДС. Цей День встановлений з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.

14:27 01.12.2021

Конкурс імені П.Яцика

27.11.2021року любителів української мови радо зустрів ІІ етап конкурсу імені П.Яцика у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів імені І.М. Середи Великописарівської селищної ради. Надихаймося рідним словом! Підсумковий наказ.

16:35 30.11.2021

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

29.11.2021 року у відділі освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради відбулося чергове засідання стратегічного комітету. На засіданні обговорювалися питання погодження стратегічної, операційних цілей, плану дій Стратегії розвитку освіти Великописарівської селищної ради та їх реалізацію. Участь у засіданні взяла Людмила БІРЮКОВА, великописарівський селищний голова.

17:11 29.11.2021

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. URL:https://www.youtube.com/watch?v=QQnsKxZn_V4

11:02 25.11.2021

ЗНО - 2022

23.11.2022 року т.в.о.директора КУ "ЦПРПП" Світлана ПЛОТНІКОВА провела консультаційну онлайн-нараду щодо організаційних питань підготовки та проведення ЗНО - 2022 з відповідальними у ЗЗСО.

14:29 23.11.2021

Онлайн-консультація щодо запобігання та протидії булінгу (цькуванню)

18.11. 2021р комунальна установа "Великописарівський центр професійного розвитку педагогічних працівників" провів онлайн-консультацію щодо запобіганню та протидії булінгу (цькуванню) для заступників директорів з виховної роботи, працівників психологічної служби, класних керівників.

09:57 19.11.2021

Птах року

Згідно з планом роботи обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, з метою привернення уваги учнівської молоді до проблеми охорони птахів та їх природних біотопів, поширення знань і пропаганди діяльності з охорони птахів у закладах освіти у січні – листопаді 2021 року проходив обласний етап Всеукраїнської акції «Птах року». Серед представників семи громад Сумської області наші вихованці гуртка «Природа і фантазія» Великописарівської станції юних натуралістів Великописарівської селищної ради, керівник Коноз Валентина Станіславівна, стали переможцями та здобули ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнської акції "Птах року". Наказ ОЦПО та РТМ 15.11.2021 № 333

16:32 17.11.2021

Міжнародний день толерантності

До Міжнародного Дня толерантності є чудова нагода допомогти дітям зрозуміти інших, виховати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, формувати терпімість і взаєморозуміння. День толерантності у Ямненській ЗОШ-це не просто подія для загальної обізнаності, а дієвий інструмент, що сприяє створенню здорової психічної атмосфери у класі, школі.  У Великописарівській спеціалізованій школі для учнів початкових класів відбулася подорож країною толерантності "Сонце всім однаково сяє", проведено акцію "Кошик добра" та заняття " Країна Толерантності","Риси толерантної особистості".

15:47 17.11.2021