Увага! "Жовтий" рівень небезпеки!

З 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 р. встановлено «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України. Це один з пунктів рішення, прийнятого за результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулась під  головуванням Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля та за участі голів обласних державних адміністрацій 21 вересня.

15:40 21.09.2021

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Положення про атестацію педагогічних працівників

Міністерство освіти і науки України розмістило на своєму сайті для обговорення проєкт нового Положення про атестацію педагогічних працівників. Діюче на сьогодні Типове положення, яке затверджено наказом МОНУ від 06.10.2010 р. № 930 (далі – Положення № 930), буде визнано таким, що втратило чинність.

09:01 16.09.2021

Година психолога з Іриною КУЛИК

Новий колектив, нові правила - це завжди стрес та спрапвжнє випробування для дитини. Все, що вчора було звичним, зрозумілим, раптом змінюється... Отже, з метою знижкення рівня тривожності, страхів, повязаних зі школою, набуттям знань про школу та шкільне життя, Іриною Кулик,  психологом Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, з учнями 1-А класу проведена година психолога.

14:35 15.09.2021

Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває

Дитина - найвища цінність суспільства. А покликання педагога - не лише дати їй знання з основ наук, а й навчити цінувати своє власне життя. Саме з метою формування у молодших школярів  знань про причини виникнення пожеж та їх можливі наслідки, виховання у них бережливого ставлення до власного життя, поваги до професії пожежника для учнів 2-Б класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів класовод Юлія Шуба провела цікаву, змістовну і повчальну виховну годину "Нехай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває".

13:57 15.09.2021

Зміни до «карантинної» постанови

13 вересня під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася селекторна нарада щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19, на якій обговорювались ключові зміни до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2021 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

11:32 15.09.2021

ЗНО. Так тримати!

За рейтингами здачі ЗНО Сумська область займає 3 місце серед областей в Україні. Про це повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко під час конференції, яка відбулась у Департаменті освіти і науки Сумської ОДА.

11:13 15.09.2021

Нова фізична культура для НУШ: як змінюються уроки

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти та науки України. Її головна заявлена мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у повсякденному житті.

11:01 15.09.2021

СТОП булінгу!

Міністерство юстиції розпочинає інформаційну кампанію щодо протидії булінгу. Про це повідомила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць. За її словами, булінг є доволі поширеним в закладах освіти в усьому світі, зокрема, і в Україні.

10:48 15.09.2021

Перемоги юних спортсменів

Одним з пріоритетів у діяльності відділу освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради, закладів освіти, дитячо-юнацької спортивної школи  є розвиток дитячо-юнацького спорту та фізичної культури  на Великописарівщині. Всі заплановані спортивні заходи спрямовані на фізичний розвиток дітей та молоді, формування в них фізичного, соціального та духовного здоров'я, вдосконалення фізичної та психологічної підготовки.

10:29 15.09.2021

Сертифікація вчителів 2021

З 18 січня 2021 року розпочнеться реєстрація педагогічних працівників для участі в сертифікації, яка триватиме до 31 січня 2021 року.

09:10 06.01.2021