Вітаємо з Днем працівників освіти!

Дата створення: 10:21 04.10.2018

Шановні працівники закладів освіти Великописарівського району! Відділ освіти та районний методичний кабінет посилає вам найщиріші вітання і побажання з нагоди професійного свята!

Участь у вебінарі з ЗНО

Дата створення: 09:15 03.10.2018

2 жовтня відповідальний за проведення ЗНО у Великописарівському районі Плотнікова С.П., заступники директорів з навчально-виховної роботи, які є відповідальними за ЗНО у закладах загальної середньої освіти, взяли участь в обласному вебінар-нараді "ЗНО - дзеркало української школи. Підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року в Сумській області". Організували і провели захід методисти відділу моніторингу та ЗНО СОІППО.

Тиждень дошкільної освіти у ЗДО "Ромашка"

Дата створення: 09:03 03.10.2018

У закладах дошкільної освіти пройшов Тиждень дошкільної освіти, в рамках якого були проведені заходи, присвячені професійному святу.

Адаптація першокласників

Дата створення: 16:33 02.10.2018

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 87 «Про затвердження Державного стандарту початкової освіти», наказів Міністерства освіти і науки України від 21.03.2018 № 268 «Про  затвердження типових освітніх програм для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти»  від 20.08.2018 № 923 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українській школі», відділу освіти від 03.09.2018 № 288-ОД «Про запровадження методичних рекомендацій щодо адаптаційного періоду для учнів першого класу у Новій українські школі» у вересні 2018 року вивчалося дане питання у закладах загальної середньої освіти.

Подорож до театру

Дата створення: 09:05 02.10.2018

Відвідування театру – завжди свято. З ним пов'язані радість, веселощі, яскраві та незабутні враження, нові почуття.

Вшанували людей похилого віку

Дата створення: 15:20 28.09.2018

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління.  Одна з головних цінностей людської моралі - повага до старших. Чисте і світле свято – це день літньої людини. Свято наших батьків, бабусь та дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов і повагу.

Вітаємо шкільних бібліотекарів з професійним святом!

Дата створення: 15:08 28.09.2018

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Шкільний бібліотекар – перший вісник краси і знання! Адже це Ви відкриваєте ворота в країну знань і з мовчазних полиць добуваєте тепле слово для освіти спраглих душею. Ваше любляче тепле серце, мудре слово творить істинне чудо з тим, хто того прагне.  Бажаємо Вам творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у Вашій благородній просвітницькій справі.

ХVІІ районні спортивні ігри школярів з легкоатлетичного кросу

Дата створення: 14:17 28.09.2018

28.09.2018 року відбулися ХVІІ районні спортивні ігри школярів з легкоатлетичного кросу серед команд закладів загальної середньої освіти Великописарівського району.

Кожна дитина має право або Туризм Великописарівщини. Відродження.

Дата створення: 14:10 28.09.2018

На виконання плану обласних заходів, обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» на позашкільну освіту, в переддень Всесвітнього Дня туризму було реалізовано проект «Туризм Великописарівщини. Відродження». Протягом трьох днів юні туристи Великописарівського району змагалися у кмітливості, силі, ерудованості.(завантажити матеріал)

День позашкільника на Великописарівщині

Дата створення: 09:15 28.09.2018

На виконання завдань обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право», з метою створення умов для рівного доступу дітей до якісної позашкільної освіти, популяризації сучасних форм роботи з дітьми на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів пройшов святковий трайдент «100 славних років Позашкіллю».