Новини

ЗНО 2020: У МОН РОЗ’ЯСНИЛИ ОСОБЛИВОСТІ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЦЬОГОРІЧНОГО ТЕСТУВАННЯ

Зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році пройде з дотриманням соціального дистанціювання та з використанням засобів індивідуального захисту. Відповідну інформацію Міністерство освіти і науки опублікувало на своєму інформаційному ресурсі про зміни в освіті під час карантину.

06:25 25.04.2020

У МОН ПОВІДОМИЛИ, КОЛИ ЗАВЕРШИТЬСЯ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Коли саме закінчити навчальний процес – кожна школа вирішуватиме окремо. Навчальний рік завершиться до 1 липня, а закінчення навчального процесу відбуватиметься дистанційно. Про це повідомила виконувачка обов'язків міністра освіти та науки України Любомира Мандзій на сторінці МОН у Facebook.

14:57 23.04.2020

Карантин в Україні продовжено до 11 травня

Кабінет Міністрів схвалив проєкт постанови про продовження дії карантину до 11 травня 2020 року (включно). Таке рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу, 22 квітня.

14:12 23.04.2020

Всеукраїнський день психолога

Сьогодні своє професійне свято відзначають практичні психологи закладів освіти. Це свято уособлює в собі все найкраще в професії практичного психолога, це свято професійності, людяності і практичних здобутків. Практичні психологи завжди знаходяться на передовій реформування освіти, у вирі подій і змін, що супроводжують наше життя. Своїми знаннями та вміннями допомагають долати труднощі.

08:33 23.04.2020

ЗАВЕРШЕННЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ПІДСУМКОВЕ ОЦІНЮВАННЯ УЧНІВ. РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН

В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. Про це йдеться у листі-роз’ясненні МОН, оприлюдненому сьогодні, 16 квітня 2020 року.

17:45 16.04.2020

Проєкти для громадського обговорення

Долучаймося! МОН пропонує проєкти для громадського обговорення: «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 р. № 1109 «Про затвердження переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників та порядку їх присвоєння», «Типовий перелік обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» у ЗЗСО», «Методика розроблення стандартів професійної (професійно-технічної) освіти за компетентнісним підходом».

17:34 16.04.2020