людям з порушенням зору
Відділ освіти та спорту Великописарівської селищної ради

Підсумки та перспективи розвитку дошкільної освіти

13 грудня  2018 року завідувач  районного методичного кабінету Плотнікова С.П. взяла участь у нараді щодо підсумків та перспектив  розвитку дошкільної освіти області, яка проводилась на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації під модеруванням провідного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої  освіти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ніни Ганжі.

13:06 14.12.2018

Міжрайонне методичне об’єднання працівників психологічної служби

07.12.2018 на базі  відділу освіти Охтирської міської ради  відбулося міжрайонне методичне об’єднання працівників психологічної служби за темою «Збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу». Участь у цьому заході взяла методист районного методичного кабінету відділу освіти Великописарівської РДА Карпенко Л.Д.

13:38 10.12.2018

Олімпіада з математики

9 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Двадцять учасників 6-11 класів з чотирьох закладів загальної середньої освіти  району змагалися за перемогу.

13:25 10.12.2018

Змагання юних програмістів

8 грудня ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад продовжився змаганнями юних програмістів. Програмування - це процес творчий. Воно розвиває логічне мислення в учнів та вимагає базових знань з математики (побудова алгоритмів) та англійської мови (робота у середовищі Visual Basic).

12:51 10.12.2018

Всеукраїнський тиждень права

10 грудня відзначається День прав людини. Саме цього дня, в рамка Тижня права, який відбудеться у закладах загальної середньої освіти з 10 по 14 грудня, буде проведено Всеукраїнський урок "Права людини". А присвячений він 70-річчю з дня ухвалення Генеральною асамблеєю ООН, у 1948 році, Загальної декларації прав людини, яка є основою міжнародної системи захисту прав людини.

09:37 06.12.2018

Обережно грип!

На сьогодні у районі виникла загрозлива епідеміологічна ситуація: почастішали захворювання на ОРЗ, ОРВ та хворобу, схожу на грип. Отже, з метою попереження цих захворювань у Вільненському НВК для учнів та вихованців дошкільної групи проведено ряд заходів.

08:39 06.12.2018

З Днем Збройних Сил України!

6 грудня - професійне свято всіх українських військовослужбовців. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України.

17:00 05.12.2018

Патріотичні заходи «Дякуємо захисникам»

Відповідно до листа Сумського обласного військового комісаріату від 27.11.2018 № 1473  з метою популяризації служби в Збройних Силах України, сприяння патріотичному вихованню дітей та молоді за сприяння Сумського обласного військового комісаріату до Дня Збройних Сил України у закладах освіти району проведено патріотичні заходи «Дякуємо захисникам»: «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою».

16:50 05.12.2018