людям з порушенням зору
Відділ освіти та спорту Великописарівської селищної ради

Зустріч учителів нової формації

У компонентній формулі нової школи провідне місце відводиться вчителям нової формації, які перебувають в авангарді суспільних та освітніх перетворень, успішних, умотивованих, компетентних, які є агентами сучасних змін.

16:22 17.10.2018

Участь в обласних змаганнях

12.10.2018 року в м. Тростянець відбувся чемпіонат Сумської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та ветеранів присвячений пам’яті Заслуженого тренера України та СРСР В.І. Полякова.

15:19 17.10.2018

Козацькі забави

В рамках дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри "Паросток" до Дня захисника України проведено "Козацькі забави" для учнів молодших класів Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів, вихованців райСЮН.

15:09 17.10.2018

Подарунок наймолодшим

11 жовтня у Великописарівській СШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття спортивної зали для учнів початкової ланки.

14:31 17.10.2018

Е-підручники вперше отримали гриф МОН

Міністерство освіти вперше надало гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» шкільним електронним підручникам. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич. Зокрема, схвалення міністерства отримали 10 назв електронних засобів навчального призначення для учнів першого класу.

11:24 17.10.2018

З робочим візитом

11 жовтня з робочим візитом перебувала у закладах освіти Великописарівського району директор департаменту Сумської ОДА Гробова Вікторія Павлівна.

09:40 17.10.2018

Відзначили День захисника Вітчизни

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві протягом жовтня 2018 року в усіх закладах освіти  району організовано проведення низки тематичних заходів.

09:22 16.10.2018

Районний семінар учителів історії та правознавства

12 жовтня на базі Вільненського НВК відбувся районний семінар учителів історії та правознавства «Компетентнісно-діяльнісний підхід у викладанні історії та правознавства». Досвідом роботи з даної проблеми зі своїми колегами поділилась  Клушина Т.В., вчитель історії та правознавства Солдатського НВК.

08:52 16.10.2018

Урочистості до Дня працівників освіти

У районному Будинку культури 4 жовтня відбулись урочистості з нагоди Дня працівників освіти.(Фото за посиланням https://v-pisarevka.com/photo/210-2). На святі були присутні голова районної ради Сипко Д.Д., заступник голови РДА Петренко М.П., депутат Сумської обласної ради Стрельченко О.Ю., т.в.о. начальника відділу освіти Плотнікова С.П., голова районної профспілки працівників освіти Курило С.М., які щиро привітали освітян з професійним святом та відзначили кращих працівників грамотами, подяками, подарунками.

15:27 04.10.2018