Новини

Результати проведення І етапу всеукраїнського конкурсу "Нові технології у новій школі"

Протягом жовтня – листопада 2019 року проведено І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Корекційно-розвиткові  програми» Переможцем визнано корекційно-розвивальну програму з розвитку пізнавальних процесів молодших школярів з використанням казок "Казкарі. Автор програми - практичний психолог Великописарівської СШ І-ІІІ ст. Ірина Кулик.

15:11 01.12.2019

Підсумки І-ІІ етапів конкурсів з української мови

У жовтні - листопаді 2019 року учні закладів освіти Великописарівського району взяли активну участь  у І та ІІ етапах X Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка та XX Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика.

11:40 29.11.2019

Як святкуватимемо Новий рік та Різдво?

Новий рік - найочікуваніше свято. Скільки ж будуть відпочивати українці протягом новорічно-різдвяних свят 2020? Календар (на фото) допоможе вам визначити офіційні вихідні, за допомогою яких ви зможете спланувати святкові зимові канікули.

09:28 29.11.2019

80 років СОІППО. Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні відзначає 80-річний ювілей комунальна установа Сумський інститут післядипломної педагогічної освіти. Тож привітаємо  його колектив із цією знаменною датою і побажаємо міцного здоров?я, педагогічного натхнення, невичерпної енергії, достатку і миру, душевної злагоди! Нехай творча наснага, відчуття професійної значущості дарує їм щедра доля!

08:38 29.11.2019

16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня  у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції “16 днів проти насильства” проводяться  різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок , тощо.

10:24 25.11.2019

Підсумки конкурсу "Учитель року -2020"

22 листопада завершився І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2020". Право називатись кращим учителем виборювали 2 учителі історії, 3 учителі початкових класів, 4 учителі хімії, 6 учителів зарубіжної літератури.

15:34 22.11.2019

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Великописарівської районної ради Сумської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади вчителя - дефектолога.

15:17 22.11.2019