Семінар учителів фізики та математики

25 жовтня 2019 року на базі Попівської філії  відбувся семінар учителів фізики та математики на тему: «Навчальні проекти на уроках математики та фізики у контексті вимог Нової української школи».

14:55 25.10.2019

Семінар учителів біології та основ здоров'я

Відповідно до плану роботи Відділу освіти Великописарівської РДА, 22 жовтня на базі Солдатського НВК відбувся районний семінар-практикум «Формування креативного мислення шляхом впровадження технології партнертства» за модераторства Зайцевої Н.М., методиста РМК.

11:48 23.10.2019

Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – це Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Цю дату започаткував Європейський Парламент 2007 року як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

16:01 18.10.2019

Участь в обласному семінарі

16 жовтня на базі Самотоївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради відбувся обласний семінар-практикум для вчителів трудового навчання "Особливості використання проектних технологій на уроках трудового навчання". Серед учасників заходу - учитель Великописарівської СШ Шелєпов І.М. та методист РМК відділу освіти Великописарівської РДА  Іншина Т.Ф.

15:29 18.10.2019

Опановували методику  «Шести цеглинок»

З метою  підвищення ефективності роботи вчителів  початкових класів, упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти, Концепції Нової української школи опанування методикою «Шість цеглинок» з використанням конструкторів LEGO   16  жовтня 2019  року       на базі         Вільненського навчально-виховного  комплексу відбувся       семінар  учителів початкових класів закладів освіти району на  тему:   «Використання LEGO-системи в освітньому процесі НУШ».

15:18 18.10.2019

Обласний семінар учителів зарубіжної літератури

09 жовтня 2019 року на базі закладів освіти району проходив обласний семінар учителів зарубіжної літератури  з теми «Використання проблемного навчання у процесі викладання зарубіжної літератури».

09:59 10.10.2019

Увага! Конкурс!

10 жовтня 2019 року  у закладах загальної середньої освіти відбудеться відкриття  Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

16:59 09.10.2019