Вітаємо з Всеукраїнським Днем Дошкілля

Шановні працівники дошкільних навчальних закладів Великописарівського району! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Всеукраїнським Днем Дошкілля! Саме на Вас покладено важливе завдання - виховання наймолодших представників українського суспільства. Саме у Ваші добрі очі вдивляються довірливі оченята, саме до Ваших лагідних слів прислуховуються маленькі вихованці, Вам довіряють батьки.

13:53 27.09.2019

Обласний семінар завідувачів методичних кабінетів

Завершився дводенний семінар завідувачів методичних кабінетів районів, міст та ОТГ області. Програма семінару була насичена цікавими і різноманітними за змістом та формою проведення заходами.

14:36 25.09.2019

Обласний семінар завідувачів методичних кабінетів

24-25 вересня на базі закладів освіти Великописарівського району під модераторством проректора з науково-педагогічної роботи Сумського ОІППО, кандидата педагогічних наук, доцента Удовиченко Ірини Володимирівни проходить обласний науково-методичний семінар завідувачів районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів відділів (управлінь) освіти області. На захід завітали керівники 28 методичних служб районів, міст та ОТГ.

15:49 24.09.2019

Інструктивно-методична нарада соціальних педагогів та практичних психологів

17.09.2019 на базі Великописарівської СШ І-ІІІ ст.відбулася нарада для соціальних педагогів та практичних психологів закладів освіти. На нараді були розгянуті актуальні нормативно-правові документи, що регламентують діяльність психологічної служби  та вивчено пріорітетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2019/2020 навчальний рік.

11:59 18.09.2019

Тиждень протидії булінгу

Міністерство юстиції України з 16 по 20 вересня ініціювало проведення Тижня протидії булінгу, метою якого є роз’яснення учасникам освітнього процесу положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії боулінгу (цькуванню)» № 2657-VІІІ від 18 грудня 2018 року, інформування про булінг та його види, відповідальність за вчинення булінгу, механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих осіб.

15:33 17.09.2019

ЗНО ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ – УЧАСНИКІВ СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Триває підготовка чергового етапу сертифікації – оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом незалежного тестування професійних компетентностей вчителів («ЗНО для вчителів»).

10:12 17.09.2019

День фізичної культури і спорту відзначили проведенням олімпійського тижня

13.09.2019 року з нагоди Дня фізичної культури і спорту та в рамках виконання заходів олімпійського тижня в смт Велика Писарівка відбулась особиста першість Великописарівського району з легкоатлетичного кросу серед учнів ЗЗСО та ДЮСШ. У змаганнях взяло участь 111 учнів з 10 закладів загальної середньої освіти Великописарівського району та Кириківської селищної ради.

13:32 16.09.2019

Реєстрація на участь у конкурсі "Учитель року-2020" розпочалась

Сьогодні, 16 вересня, розпочалась реєстрація педагогічних працівників для участі у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року - 2020". Цього року свої кращі здобутки зможуть продемонструвати вчителі історії, зарубіжної літератури, хімії, образотворчого мистецтва та початкових класів. Реєстрація триватиме до 6 жовтня 2019 року.

10:05 16.09.2019

Засідання РМО вчителів інформатики

13.09.2019 на базі Великописарівської СШ за участю методиста РМК Іншиної Т.Ф., під керівництвом Севідової О.В. відбулось засідання районного методичного об'єднання вчителів інформатики. На засіданні обговорили питання  ведення сторінок класного журналу з предмету та підготовки до Всеукраїнських учнівських олімпіад. Педагоги виконали практичні вправи, що зустрічались у завданнях минулорічних олімпіад. Відвідали захід 9 учителів інформатики.

11:50 13.09.2019

Інклюзія в дії!

Відділ освіти Великописарівської РДА робить все необхідне для надання якісних освітніх послуг дітям, що проживають на території району. Не виключенням є і діти з особливими освітніми потребами. Для них ми створюємо всі необхідні умови. Минулого навчального року відкрито інклюзивно-ресурсний центр та один інклюзивний клас на базі Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів. У 2019-2020 навчальному році відкрито ще 3 інклюзивних класи (2 у Великописарівській, 1 у Ямненській школах). З жовтня функціонуватиме інклюзивна група у Великописарівському ЗДО "Оленка". Усього інклюзивною освітою охоплено 5 дітей шкільного та 1 дитина дошкільного віку.

10:54 12.09.2019