A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти та спорту Великописарівської селищної ради

ОГОЛОШЕННЯ

Міністерство освіти і науки України інформує , що Асоціацією інноваційної та цифрової освіти створено Віртуальну платформу емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19. Перейти  http://moncenter.eduhub.in.ua/ 

Основна мета проєкту - можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва.

 

УВАГА ФЛЕШМОБ!!!

З нагоди  Всеукраїнського дня психолога, який відбудеться 23.04.2020, та в рамках Тижня психології ("Психологія в моєму житті") районний методичний кабінет відділу освіти оголошує флешмоб "поділись ресурсом".
В період пандемії кожен з нас може почуватися розгублено та тривожно. Це нормально. Та разом з тим, нові умови відкрили для нас нові можливості, показали, що ми сильні і творчі. Запрошуємо долучитися до флешмобу та поділитися своїми ресурсами особистості, своїми секретами, де ви черпаєте життєву енергію.
Долучитися дуже просто: варто зробити фото, відео чи просто описати, що ви думаєте з цього приводу, виставити пост у соціальних мережах з хештегом #ділюсь_ресурсом .
Чекаємо на ваші дописи.

Вхід для адміністратора