Робота з обдарованими

Література по роботі з обдарованими дітьми (завантажити)

АНКЕТА  щодо визначення здібностей учнів (за методикою американських вчених Хаана і Кафа) (завантажити)

Робота з обдарованими учнями

Важливим напрямком діяльності закладів освіти залишається робота з обдарованою молоддю. У 2022-2023 навчальному році вона базувалась на найважливіших засадах: гуманізм, дитиноцентризм, створення оптимальних та якісних умов для розвитку творчого потенціалу, формування м'яких навичок, що допоможуть почуватися впевненіше, швидко знайти спільну мову будь з ким,досягати цілей;пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді, залучення учнів до конкурсів, олімпіад, турнірів, конференцій, навчання на секціях/відділеннях Сумського територіального відділення МАНУ, стимулювання й заохочення за здобутки, прагнення до саморозвитку.

16:28 30.08.2023