Великописарівська СШ

Музей бойової слави

Створення музею бойової слави - це один із аспектів громадянського виховання історичної пам'яті молодого покоління через пошукову і дослідницьку роботу. Це шлях до розвитку кругозору учнів, їх уміння самостійно аналізувати життєві явища в цілому і в безперервному русі, виховувати в собі повагу, самоутвердження, потяг до важливих справ. Це один із основних шляхів вирішення проблеми, над якою працює педколектив останніми роками, тісний зв'язок родини і школи.

У 1978 році школі присвоєно звання Героя Радянського Союзу І.М.Середи. У 1984 році відкрито музей імені Героя Радянського Союзу І.М.Середи (керівник музею – Кривонос Світлана Іванівна – учитель історії).

Основою експозицій є музейний предмет, а його структурною одиницею-  тематико-експозиційний комплекс. Експозиційний матеріал розташований на стендах за темами:

- Його ім'я носить наша школа;

- Наші земляки – учасники АТО;

- Шляхами мужності і стійкості (партизанський рух на Великописарівщині);

- Трагічний 1933-й в історії рідного краю;

- Мій вічний біль  - Афганістан;

- Слава Небесній Сотні;

- Ніхто не забутий, ніщо не забуто;

- Наші земляки – Герої Радянського Союзу.

Режим роботи музею – з 8.00 до 16.00