Вся інформація про ЗНО на сайті  ХРЦОЯО

ЗНО 2020

Готуємось до ЗНО 2021. Математика (завантажити)

Прес-реліз грудень 2019 "ПРОБНЕ ЗНО-2020 – НЕОБХІДНО СПРОБУВАТИ"

Готуємось до ЗНО 2020. Методичний порадник ХРЦОЯО  (завантажити)

Готуємось до ЗНО (завантажити)

Для абітурієнтів (завантажити)

Оновлений прес-реліз (завантажити)

Про пробне ЗНО 2020 (завантажити)

ЗНО 2021 (завантажити)

Деякі питання проведення в 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти. Наказ МОН 09.07.2019 №945 (завантажити)

Про підсумки ЗНО 2019  (завантажити)

Зовнішнє незалежне оцінювання 2020 проводитиметься з 21 травня до 17 липня.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.

До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 15 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 26 травня, з фізики — 28 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 1 червня, з англійської мови — 2 червня, з історії України — 4 червня, з біології — 9 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.

Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Відповідно до вищезгаданого наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2020 року, а також учням (слухачам, студентам) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти, результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

• українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2020 році здобувачі повної загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на рівні стандарту, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань рівня стандарту та профільного рівня.

Також 2020 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання ДПА у формі ЗНО.

ЗНО 2019

Підсумки ЗНО 2019 (завантажити)

Увага! ТРИВАЄ ДОДАТКОВИЙ ПЕРІОД РЕЄСТРАЦІЇ (завантажити)

Реєстрація на ЗНО 2019. Презентація (завантажити)

Вартість пробного ЗНО 2019

Вартість послуги із проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання складає 132 грн. з одного предмета.

Оплатити послугу можна в будь-якій фінансовій установі або через послугу електронного платежу протягом трьох робочих днів із дня створення реєстраційної заяви, але не пізніше 01.02.2019.

Перевірити оплату необхідно через п’ять робочих днів із дня оплати, але не пізніше 07.02.2019.

******

Методичні рекомендації до уроку/заняття щодо ознайомлення з інформаційними ресурсами сайтів Українського центру оцінювання якості освіти та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти для учнів (слухачів, студентів), які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти (завантажити)

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО ТА ВСТУПУ ДО ВИШІВ УЧНЯМ ВАРТО ЗАВЧАСНО ПОТУРБУВАТИСЯ ПРО ОФОРМЛЕННЯ ID-КАРТКИ (переглянути)

Календарний план проведення ЗНО - 2019 (наказ МОН від 28.09.18№1036) (завантажити)