Гуртки Будинку дитячої та юнацької творчості

Попередню заявку на вступ до гуртка можна подати онлайн у наведеній гугл формі з комп’ютера чи мобільного телефону.

Подати заявку

Гурток "Юний художник"

Образотворча діяльність має важливе значення для всебічного розвитку особистості. У процесі створення зображення у дитини формується спостережливість, естетичне сприйняття, художній смак, творчі здібності. Образотворча діяльність надає можливість доступними засобами висловити емоційний стан дитини, її ставлення до навколишнього світу, вміння самостійно створювати прекрасне, а також бачити його у творах мистецтва.

16:43 07.02.2023

Гурток "Ляльковий театр"

Розвиток дитячої творчості є одним з найбільш актуальних питань сьогодення. Саме театральне мистецтво, яке збуджує фантазію, розвиває смаки, робить життя яскравим, емоційним та багатогранним має унікальні можливості впливу на дитину.

16:40 07.02.2023

Гурток "Пізнай себе"

Мета гуртка познайомити дітей зі світом емоцій і їх роллю в житті людини, формування вміння розуміти почуття та емоції інших людей та адекватно виявляти свої, розвинути навички саморегуляції. Життя людини без емоцій неможливе. Людина не тільки сприймає навколишній світ, але й впливає на нього. Ми сумуємо, радіємо. Захоплюємося, тужимо, гніваємося, хвилюємося або веселимося – все це прояви емоцій. Емоції не бувають погані чи гарні – це частинка нас самих. Однак вони можуть впливати на наші вчинки. Саме тому кожному з нас необхідно навчитись керувати власним емоційним станом.

16:33 07.02.2023

Вокальний гурток

Вокальне мистецтво є одним із засобів музично-творчого розвитку дітей, яке навчає вокально-хоровим прийомам, формує почуття колективізму і дружби, сприяє гармонійному розвитку особистості, надає естетичного забарвлення духовному життю дитини.

19:31 06.02.2023

Гурток "Джура"

Українські козаки – славетні лицарі, мужні воїни. Вони залишили вагомий слід в нашій історії, з ними пов’язано і багато цікавих легенд, переказів. Також козаки славилися своїми шароварами, вмінням вправно їздити на конях та співати козацьких пісень. Юні Джури навчаються засадам лицорської честі, розвивають мужність, сміливіть та любов до Батьківщини.

18:55 06.02.2023

Підготовча група "Світанок"

18:54 06.02.2023

Танцювальний колектив "Веселка"

Навчання танцям сприяє розвитку творчості та допомагає дитині розвивати любов до мистецтва. Танець, це своєрідна форма для розкриття себе як особистості. Знайомлячись зі світом хореографії у ранньому віці, діти набувають здатність знаходити конструктивний вихід для їхньої творчості та позитивну сторону самовираження. Процес вдосконалення творчості у дитинстві допоможе їм у старшому віці.

18:52 06.02.2023

Танцювальний колектив "Фантазія"

Уроки танців є прекрасним місцем для дітей, щоб завести нових друзів. З кожним роком, діти вчаться вдосконалювати свої комунікативні та соціальні навички взаємодіючи з іншими танцюристами у своєму класі.

18:50 06.02.2023

Гурток "Креативне рукоділля"

Формування особистісних творчих здібностей забезпечується залученням дітей і підлітків до оволодіння народним декоративним мистецтвом, що є духовним багатством народу; утілення його моральних, естетичних цінностей і художніх смаків.

18:49 06.02.2023