Визначено переможців районного фестивалю-огляду "Світ дошкілля" у 2020 році

Дата: 07.05.2020 08:37

з метою сприяння пошуку педагогічних ідей щодо оновлення, модернізації та вдосконалення змісту дошкільної освіти, упровадження сучасних інноваційних моделей освітнього процесу; активізації професійного зростання у  квітня 2020 року проведено районний фестиваль-огляд фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2020 році», де було представлено дев’ять робіт від семи закладів дошкільної освіти.

«Сучасне, доступне та розвивальне середовище в закладі дошкільної освіти»  - Заруба Олена Іванівна, Пожнянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад імені Героя Радянського Союзу Ф.В. Митрофанова Великописарівської районної ради Сумської області;

«Діти – батьки – педагоги – партнерська взаємодія в освітньому процесі закладу дошкільної освіти» - Лофицька Валентина Георгіївна, Великописарівський дошкільний навчальний заклад (ясла-сад) «Оленка» Великописарівської селищної ради Великописарівського району Сумської області;

«Досвід упровадження інноваційних освітніх технологій у закладі дошкільної освіти» - Воскобойник Олена Іванівна, Великописарівський заклад дошкільної освіти (ясла-сад) «Ромашка» Великописарівської селищної ради Великописарівського району Сумської області.

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальшому творчому пошуку!!!