Онлайн-семінар з питання статевого виховання дітей дошкільного віку

Дата: 19.10.2021 11:48

13 жовтня 2021 року навчальним-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти було проведено онлайн-семінар для практичних психологів закладів дошкільної освіти, психологів центрів професійного розвитку педагогічних працівників з питання статевого виховання дітей дошкільного віку.

Під час онлайн-зустрічі обговорювалися питання пошуку ефективних шляхів формування усвідомленого ставлення батьків та педагогів до питань розвитку дитячої сексуальності, сприяння розвитку їх статево-рольової соціалізації. Особливу увагу було приділено питанню статевого виховання дошкільників як засобу профілактики сексуальних злочинів щодо дітей. Практичні психологи поділилися досвідом організації та здійснення консультативної, просвітницької роботи з батьками, вихователями, можливостей використання інтернет-ресурсів, сучасних дистанційних технологів в умовах дистанційного та/або змішаного навчання та технологією роботи з дітьми.