Районний семінар учителів трудового навчання

Дата: 14.05.2018 14:01

11 травня на базі Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів трудового навчання з теми «Сучасний урок – спільна творчість учителя та учнів».

Досвід роботи з даної проблеми презентувала учасникам семінару вчитель обслуговуючої праці  Великописарівської СШ І-ІІІ ступенів Драгун З.П. Вчителі також відвідали урок колеги Шелєпова І.М. Керівник РМО вчителів трудового навчання Макарова Л.М. провела навчання з теми «Використання інтерактивної дошки – одна з складових створення умов для розвитку творчих здібностей учнів на уроках трудового навчання». Методичний практикум «Формування в учнів ключових та предметних компетентностей на уроках трудового навчання» провела з учасниками семінару методист РМК Іншина Т.Ф.