Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних

Дата: 06.05.2019 14:23

Відбувся районний етап фестивалю Дружин юних пожежників, участь у якому взяли сім команд закладів загальної середньої освіти Великописарівського району. Під гаслом "Цінуй своє здоров'я та життя!" команди закликали учнівську молодь до відповідальності за збереження життя та здоров'я людей, матеріальних цінностей від пожеж, правил пожежної безпеки, безпеки життєдіяльності.

Юні пожежники представили тематичний виступ, використовуючи музику, літературу, хореографію, пантоміму тощо. За рішенням суддів почесне перше місце посіла команда "Вітамінки" Солдатського навчально - виховного комплексу: загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад імені партизанки М.Гендіної, друге місце - команда "Здоров'я квартал" Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи, третє місце розділили команди "Бемс" Добрянського навчально - виховного комплексу та "Сила" Вільненського навчально - виховного комплексу.

Представник районного підрозділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області  Луговий О.А. взяв участь у суддівстві та вручив Солдачанській Дружині юних пожежників солодкі призи, виділивши їх підготовку та майстерність виступу.

Щиро бажаємо нашим маленьким учасникам перемоги в обласному етапі фестивалю Дружин юних пожежників!!!

Методист РМК Т.В.Котлярова