Всеукраїнський тиждень права

Дата: 13.12.2019 14:47

З 09 по 13 грудня 2019 року у закладах освіти Великописарівського району пройшов Всеукраїнський тиждень права.

З метою підвищення рівня правової культури, формування громадянської компетентності учнів та вихованців в дусі поваги до прав людини проведені заходи: Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, загальношкільні лінійки, присвячені Дню права людини, виховні години «Безконфліктне спілкування з однокласниками», «Будемо жити дружно», «Ми – проти насильства», «Протидія булінгу в школі», «Подорож у Правову країну», «Як не стати жертвою злочину», «Цивільно-правова відповідальність неповнолітніх», «Людяність важлива чеснота», а також тренінги «Скажемо насильству НІ!», бесіди «Що робити, коли тебе ображають дорослі», правові вікторини «Чи знаєш ти права дитини?», конкурси малюнків «Права очима дитини», виставки тематичної літератури в шкільних бібліотеках та кабінетах історії і правознавства «Шляхами правових знань» тощо.