У МОН ПОВІДОМИЛИ, КОЛИ ЗАВЕРШИТЬСЯ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Дата: 23.04.2020 14:57

Коли саме закінчити навчальний процес – кожна школа вирішуватиме окремо. Навчальний рік завершиться до 1 липня, а закінчення навчального процесу відбуватиметься дистанційно. Про це повідомила виконувачка обов'язків міністра освіти та науки України Любомира Мандзій на сторінці МОН у Facebook.

Коли саме завершити навчальний процес – вирішує педагогічна рада кожної школи, додала Мандзій.

Навчальний процес у кожній школі сьогодні організований по-різному, тому і рішення, коли саме завершити навчальний процес, кожна школа прийматиме окремо.

За словами посадовиці, повернутися за шкільні парти учні зможуть лише після покращення епідеміологічної ситуації.

Джерело: https://www.5.ua/suspilstvo/karantyn-v-ukraini-u-mon-povidomyly-koly-zavershytsia-navchalnyi-rik-213285.html