Учитель року - 2022

Дата: 14.12.2021 11:52

Конкурс «Учитель року-2022» крокує Україною. 13 грудня 2021 року відбулося перше конкурсне випробування «тестування». Від закладів загальної середньої освіти нашої громади участь беруть: у номінації «Інформатика» - Скряга Валентина Геннадіївна, учитель Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, «біологія» - Кузьменко Тетяна Олексіївна- учитель Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, Прасолова Олена Василівна - учитель Добрянської філії Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, «мистецтво» - Кучкова Інна Іванівна - учитель Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи, Лазарашвілі Олена Георгіївна- учитель Братеничанської філії Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи. Ми вболіваємо за наших розумних, красивих, креативних педагогів і бажаємо їм віри в свої сили, витримки, волі до перемоги.Ви найкращі!