КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 29.08.2022 13:14

29.08. 2022 року у Великописарівській селишній раді відбулася (онлайн) серпнева педагогічна конференція «Якісна освіта- фундамент сильної держави».

Учасники конференції: директори, заступники директорів закладів загальної середньої освіти, керівники дошкільної, позашкільної освіти, директори ІРЦ, ЦПР ПП, ДЮСШ.

Розглянуті питання:

Підсумки роботи закладів освіти в 2021-2022 н.р. та організація освітнього процесу в 2022-2023 н.р. в умовах воєнного стану.

Організація і здійсненням заходів з питань цивільного захисту у закладах освіти громади.

Організація дистанційного навчання в умовах воєнного стану (з досвіду роботи педагогічного колективу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради).

Готовність до упровадження Державного стандарту базової середньої освіти (з досвіду роботи педагогічного колективу Ямненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.О.Мусієнка Великописарівської селищної ради).

ІРЦ: діяльність в умовах воєнного стану.

Співпраця з Великописарівською територіальною організацією профспілки працівників освіти і науки України – запорука стабільності та успіху.