НАГОРОДЖЕНО ПЕДАГОГІВ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 30.08.2022 13:23

За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, значний внесок у справу навчання і виховання молодого покоління нагороджено грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Севідову Олену Володимирівна, учителя хімії, інформатики Добрянському філії Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М..Середи та Артюшенко Тетяну Макаріану, учителя образотворчого мистецтва Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів І.М. Середи. Наказ від 03.08.2022 № 115 к/з.

Відповідно до Положення про нагородження Грамотою та Подякою відділу освіти, молоді та спорту, затвердженого рішенням виконавчого комітету Великописарівської селищної ради від 08.12.2021 № 262 , на підставі протоколу засідання комісії з затвердження кандидатур для нагородження Грамотою відділу освіти та спорту нагороджено Грамотою відділу освіти та спорту за сумлінну й пліднупрацю, особистий внесок в розвиток освіти громади, у справу навчання і виховання юного покоління Великописарівщини:

Кучкову Інну Іванівну, учителя музичного мистецтва Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І М.Середи;

Артюшенко Тетяну Макарівну, учителя образотворчого мистецтва;

Кулика Максима Петровича, учителя фізичної культури Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи;

Тутову Тетяну Григорівну, учителя початкових класів, Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М.Середи;

Севідову Олену Володимирівну, учителя хімії та інформатики Добрянської філії;

Іншину Тамару Володимирівну, учителя української мови і літератури Ямненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.О.Мусієнка;

Вяліну Тетяну Вікторівну, учителя української мови і літератури Ямненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.О.Мусієнка;

Яночкіну Світлану Володимирівну, методиста Великописарівської дитячо-юнацької спортивної школи;

Мовчан Ольгу Миколаївну, методиста, керівника гурткової роботи Великописарівської станції юних натуралістів;

Фролову Тетяну Валентинівну, керівника гурткової роботи Великописарівської станції юних натуралістів. Наказ від 18.08.2022 №91- ОД