Засідання спільноти керівників ЗЗСО

Дата: 26.08.2022 11:54

В рамках заходів до серпневої конференції стартували засідання професійних спільнот педагогічних працівників. Сьогодні 26 серпня о 9.00 загальнонаціональною хвилиною мовчання в онлайн-режимі  розпочали свою роботу керівники закладів загальної середньої освіти Великописарівської селищної ради.

Засідання модерували : директор КУ «ЦПРПП» Тетяна Міронова, консультант Світлана Плотнікова та психолог Тетяна Звягінцева.

Під час війни школа стає осередком, який дає змогу дітям отримувати не лише знання, але й психологічну підтримку, не втрачати відчуття приналежності до спільноти. Тому надзвичайно важливо налаштувати освітній процес так, щоб він був комфортним і не травмівним для дітей та педагогів.

На засіданні були розглянуті питання:

• Якісне дистанційне навчання в умовах війни: поради директору школи.
  • Про можливості самовдосконалення та професійного зростання педагогічних працівників.
  • Психологічна допомога та підтримка учасників освітнього процесу.