ЗУСТІЧ З ЮНИМИ СПОРТСМЕНАМИ

Дата: 04.01.2023 08:20

Відбулася зустріч із колишніми вихованцями Великописарівської дитячо-юнацької спортивної школи, які продовжили навчання у спортивних ліцеях та стали переможцями чемпіонату України з біатлону. Юні спортсмени вісім місяців провели на тренуваннях, за кордоном у Словенії, завдяки тренеру Сумського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю "Барса" Рудь Тетяні Іванівні. На Зустрічі також були вихованці ДЮСШ, які не дивлячись на труднощі через військову агресію, продовжують брати участь у спортивних змаганнях та тренуватися. Усі вони учні наших закладів освіти, тому дуже приємно було бачити велику любов до спорту в їхніх очах та, без перебільшень, величезну кількість медалей здобутих на обласних, всеукраїнських спортивних змаганнях. Талановиті біатлоністи ділилися враженнями від перебування у чужій країні. Перш за все їм припали до душі умови перебування та можливості займатися улюбленою справою. Але морально було важко, хотілося увесь час до рідної України.

Велика подяка тренерам Великописарівської ДЮСШ Рибалці Григорію Петровичу та Перепелиці Олегу Васильовичу за виховання та підготовку майбутніх спортсменів України. Але залишається у всіх одне бажання, неодмінно після закінчення війни, покращити умови для заняття спортом саме у Великописарівській громаді. Адже у ДЮСШ відкрито чотири види спорту: футбол, легка атлетика, лижні гонки та дзюдо.

А юним спортсменам та спортсменкам побажаємо великих перемог у великому спорті на благо України.