КАНІКУЛИ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Дата: 26.12.2022 08:36

У закладах освіти з 24.12.2022 року по 08.01.2023 року організовані зимові канікули. Під час канікул проводяться заходи як в он-лайн так і у оф-лайн режимах. Учні задіяні у віртуальних подорожах, тематичних заходах до Новорічних та Різдвяних свят, конкурсах, іграх, вікторинах, перебіг яких можна переглянути на сторінках закладів освіти у соціальній мережі Facebook. Робота гуртків та спортивних секцій відбувається за розкладом СЮН, БДЮТ та ДЮСШ. До новорічних свят діти отримують новорічні подарунки у всіх закладах освіти від спонсорів. Педагогічні працівники БДЮТ отримали сертифікати учасників методологічного семінару з позашкільної освіти з теми: "Туристсько-краєзнавчий напрям позашкільної освіти:теорія і практика". Педагогічні працівники СЮН отримали сертифікати пресконференції "Позашкільна освіта – 2022: десять звершень".