КРУТИ – і сум, і біль, і вічна слава України

Дата: 29.01.2023 15:01

29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, полита молодою кров'ю, назва якої – Крути. З метою вшанування студентів-гімназистів у Вільненській філії серед учнів 5 класів проведено Годину спілкування «Крути – і сум, і біль, і вічна слава України». Діти ознайомилися з історичними фактами перебігу цих страшних подій в історії України, переглянули відеоролик «Бій під Крутами», хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих студентів-гімназистів. Завершився захід онлайн-вікториною, яку присвячено пам’яті героїв Крут.

Історія повторюється знову і ворог у нас – той же. Відтак, українці знову змушені давати відсіч військовій та інформаційній агресії, знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. І знову українські бійці демонструють надзвичайно високий патріотизм, повторюючи подвиг героїв під Крутами.

Слава Україні !Героям Слава!