ЛЮБОВ ДО ЗЕМЛІ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ ДО ПРИРОДИ

Дата: 23.03.2023 09:57

Природа просинається та надихає творчих людей до праці. І це не випадково, адже довкілля саме по собі прекрасне та унікальне. Весняне тепло зігріває душу, хочеться любити ще дужче і ділитися зі світом своїм щастям.

А от санітарний стан та благоустрій територій - це візитівка кожної територіальної громади. Тому з настанням весни було розпочато прибирання та впорядкування територій закладів освіти Великописарівської селищної ради.

23 березня колектив Великописарівської СЮН разом з працівниками Великописарівського ліцею та ЗДО "Оленка" доклали максимум зусиль щодо видалення чагарників та іншої порослі на прилеглій території. Зрізаний деревний матеріал у подальшому піде на переробку трісок для опалення станції юннатів. А на території, яка прибрана, встановиться нова огорожа.

Також проведені весняні роботи з упорядкування квітково-декоративного, овочевого, колекційного, дендрологічного, плодово-ягідного відділів учнівської земельної навчально-дослідної ділянки.

А головне, що все хороше робиться з любов'ю до природи та задля майбутнього наших дітей. Всім дякуємо за гарну роботу!