НАРАДА КЕРІВНИКІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ

Дата: 24.03.2023 10:06

24 березня 2023 у відділі освіти та спорту Великописарівської селищної ради відбулася нарада керівників закладів та установ освіти, де опрацьовано коло важливих питань для забезпечення освітнього процесу: порядок замовлення підручників для Нової української школи у 2023 році; деякі питання організації дистанційного навчання під час воєнного стану; особливості реєстрації на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання; заснування Сумської обласної премії в галузі освіти; звільнення від проходження ДПА учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 н.р.;застосування Положення про атестацію педагогічних працівників; реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання в закладах освіти у І кварталі 2023 року; організацію систематичного кваліфікованого супроводу, надання психолого – педагогічних та корекційно – розвиткових послуг особам з ООП; збереження психічного здоров′я дитини під час освітнього процесу з використанням технології дистанційного навчання; хід виконання наказу відділу освіти та спорту від 17.02.2023 №34- ОД «Про підсумки моніторингу стану організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти».