МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПРОСВІТИ

Дата: 04.04.2023 16:43

4 квітня – Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки. Акція «Обережно – міни!». У цей день нагадаємо школярам головні правила безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами, тому важливо, щоб діти розуміли рівень небезпеки, були обачними та знали чіткий алгоритм дій у разі небезпечної знахідки. Здобувачі освіти 5-9 класів Вільненської філії приєдналися до написання диктанту «Пес Патрон застерігає» , який організовано Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Міністерством освіти та науки (МОН), Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Діти не тільки мали змогу перевірити свої знання з української мови ,а й отримали знання й навички з мінної безпеки.