Зустріч з учасниками освітнього процесу Ямненського ЗЗСО

Дата: 11.04.2023 13:59

У 2018 році в Україні стартувала реформа Нової української школи. Планувалося, що заклади освіти зазнають трансформації: початкова школа (з 1 вересня 2018 року), базова середня школа (гімназія, з 1 вересня 2022 року) і старша школа (ліцеї, з 1 вересня 2027 року). Але зміни у законодавстві дали можливість відтермінувати перехід до реформи старшої школи. А поки триває процес створення мапи ліцеїв, відбулася зустріч з учасниками освітнього процесу Ямненського ЗЗСО з метою обговорення подальшої долі здобувачів освіти 9 класу. Головною метою зустрічі було врахування інтересів дітей під час дії воєнного стану. Учням та батькам надана психологічна підтримка та поради щодо вибору професії чи закладу освіти. Більшість учнів виявили бажання залишитися у рідному закладі та мріють про початок очного навчання з 1 вересня 2023 року. Батьки 8 учнів підтримали своїх дітей та подали заяви до 10 класу. Тож подальша доля здобувачів освіти Ямненського ЗЗСО цілком залежить від рішення Великописарівської селищної ради.