КЛУБ НАСТІЛЬНИХ ІГОР

Дата: 19.04.2023 16:14

Дзвінким дитячим довгоочікуваним гомоном наповнилися коридори Будинку дитячої та юнацької творчості. Днями громадський діяч, член правління ГО «Сумська молодіжна організація «Ліцей» Владислав Діброва провів з дітьми та учнівської молоддю цікавий, пізнавальний, захоплюючий захід. У колеції Владислава понад 70 настільних ігор. "Я прихильник того, що треба працювати з молоддю і власне сам вийшов з молодіжного середовища. Колись мені дали поштовх, тепер я даю його іншим. Хоч 2022 рік — воєнний і трагічний, але нам протягом нього вдалося розширити матеріальну базу клубу настільних ігор. Настільні ігри в умовах війни дають можливість відчувати стабільність та допомагають переключитись " - говорить Владислав.