РЕЗУЛЬТАТИВНА РОБОТА ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ З БЛАГОДІЙНИМ ФОНДОМ "СПІВДІЯ"

Дата: 24.04.2023 13:05

Упродовж грудня Ліцей імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області сформував пакет документів і подав на розгляд до благодійного фонду"Співдія" для отримання 30 ноутбуків дітям соціально вразливих категорій. Національний проєкт "СпівДія Ноут" є результатом спільних зусиль міжнародних донорів, бізнесу, українських волонтерів та влади. Проєкт реалізовувався в межах молодіжної програми USAID "Мріємо та діємо", що використовується організацією IREX у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України та українською волонтерською платформою "СпівДія", за підтримки Благодійної організації" Українська освітня платформа", а також компанія HP Inc. та Microsoft , які надали 30 якісних ноутбуків та ліцензійне програмне забезпечення.

Батьки та діти 👭🧑‍🤝‍🧑 висловлюють щиру подяку благодійникам за небайдужість та надану підтримку!!!