Фестиваль -конкурс "Світ дошкілля" 2023

Дата: 03.05.2023 14:52

Відповідно до наказу відділу освіти та спорту Великописарівської селищної ради від 17.02.2023 № 36-ОД «Про проведення І етапу обласного фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» у 2023 році» з 21 квітня до 28 квітня 2023 року проведено І етап обласного етапу фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти  Великописарівської селищної ради «Світ дошкілля». Методичний супровід конкурсу здійснював консультант КУ «ЦПРПП». На жаль було подано лише 3 роботи.

Фестиваль-огляд фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» проводився з метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників, виявлення творчо працюючих педагогів та колективів, сприяння професійної самореалізації,  розповсюдження сучасних педагогічних технологій та ідей освітнього процесу, прискорення   процесу популяризації та трансформації передового   педагогічного досвіду в практику роботи закладів дошкільної освіти .

Відповідно до Положення про обласний фестиваль-огляд фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» робота здійснювалася в номінаціях: «З Україною в серці», «Реалізація освітнього процесу  в закладах дошкільної освіти з використанням дистанційного формату»», «Краща методична розробка» з досвіду роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти», «Універсальний дидактичний посібник  -дітям дошкільного віку», «Здорове та безпечне освітнє середовище в умовах    сьогодення». Роботи були  представлені  в номінаціях:

«Краща методична розробка» з досвіду роботи педагогічних працівників закладів дошкільної освіти» -  «ANIMAL YOGA» дидактична гра для дітей 5-6 років, вихователь ЗДО «Оленка» Галина Волошенко;

«Універсальний дидактичний посібник  -дітям дошкільного віку»- «Геометричний калейдоскоп»  для дітей від 2 до 7 років, колектив педагогів закладу дошкільної освіти «Ромашка»;

«Здорове та безпечне освітнє середовище в умовах    сьогодення» - «Створення сучасного освітньо- розвивального простору на території закладу дошкільної освіти» , підготували вихователі закладу дошкільної освіти «Сонечко» Олександра Савєльєва та Альона Пушкарьова.

За підсумками засідання журі визначено переможців

-Волошенко Галина Іванівна, вихователь закладу дошкільної освіти (ясла-садок) Великописарівської селищної ради Сумської області  «Дидактична гра «ANIMAL YOGA»;

-колектив Великописарівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Ромашка» Великописарівської селищної ради Сумської області «Геометричний калейдоскоп».

З метою професійного розвитку, обміну досвідом запрошуємо педагогів до участі в професійних конкурсах.