РОБОТА ДНЗ РОМАШКА

Дата: 19.05.2023 15:02

До Дня матері у ЗДО «Ромашка» на занятті «Моя мама найдорожча в світі» вихованці грали в ігри «Мама яка?», «Назви лагідно маму». До «Тижня безпеки дорожнього руху в Україні» вихователі разом з дітьми вивчали дорожні знаки, провели бесіду «Правила дорожнього руху» та пограли в інтерактивну гру «Порахуй дорожні символи». Надана консультація для батьків «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану». У закладі поповнюється методичними та демонстраційними матеріалами «Куточок безпеки», де вихованці ознайомлюються з правилами дорожнього руху, дорожніми знаками. До Дня вишиванки відбулося заняття, де діти  ознайомилися з оберегом українців - вишиванкою, національним одягом, з орнаментами, кольорами, якими оздоблюють сорочку. Діти старшого дошкільного віку підготували вірші, а діти середнього дошкільного віку взяли участь у фоточеленджі до Дня вишиванки.