НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОСВІТИ

Дата: 07.06.2023 13:18

У ВІДДІЛІ ОСВІТИ ТА СПОРТУ Великописарівської селищної ради 7 червня 2023 року відбулася нарада з керівниками закладів та установ освіти. На нараді спільно з директорами та завідувачами філій опрацьовано низку важливих освітянських питань: про стан роботи зі зверненнями громадян; про забезпечення внутрішньої системи якості освіти в закладах освіти; про вибір освітніх програм та формування навчальних планів ЗЗСО на 2023/2024н.р.; про збір та узагальнення інформації щодо роботи ЗЗСО, ЗДО, ЗПО та розвиток мережі на 2023/2024н.р.; про виконання заходів з правового виховання учнівської молоді у рамках реалізації Комплексної обласної програми «Правопорядок на 2021-2025 роки»; про проведення профілактичних заходів серед дітей спрямованих на запобігання нещасним випадкам, бесід про мінну безпеку, кібербезпеку, безпеку в Інтернеті, правила дорожнього руху, поведінка на водоймах, вживання алкогольних напоїв, про розповсюдження наркотичних засобів; про результати участі здобувачів освіти у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, турнірах; про залучення дітей та учнівської молоді закладів загальної середньої освіти до участі у позашкільних заходах з використанням дистанційних форм роботи в умовах воєнного стану; про підсумки фізкультурно-оздоровчої роботи у 2022/2023 н.р; про психологічний супровід учасників освітнього процесу у 2022/2023 н.р.; про підсумки роботи закладів освіти у 2022/2023 н.р.; про результати контролю за використанням та збереженням матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти; про відповідальність за виховання та профілактику дитячої бездоглядності; про подолання освітніх втрат; про незабезпеченість коштами на оплату праці працівників закладів освіти до кінця 2023 року з освітньої субвенції; про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років в умовах воєнного стану.