ПІДСУМКИ КРАЄЗАВЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «Видатні постаті Великописарівщини»

Дата: 24.08.2023 15:49

Останні події нашої новітньої історії спонукають усвідомити, що Україна – європейська держава, а українці – нація волелюбна та мужня. Боротьба за незалежність, що відбувається в Україні, зумовлює необхідність вирішення проблеми виховання національно свідомих громадян, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів національно-патріотичних традицій. У цей складний в історії нашої держави період дуже важливо формувати розуміння необхідності берегти територіальну цілісність України, історико-культурні традиції українського народу та формувати впевненість в успішності перспективного розвитку України. Хто вони – герої нашої з вами сучасності? Це – не яскраві образи з телеекранів, а звичайні люди, які живуть чи жили серед нас. Проте ці люди не змогли просто сидіти та чекати, а робили все можливе для процвітання нашого краю.На початку серпня 2023 року Великописарівська селищна рада оголосила проведення краєзнавчої конференції «Видатні постаті Великописарівщини».

🔰Саме сьогодні, до Дня Незалежності України підводимо підсумок та оголошуємо результати заходу:

🥇І місце:

📌Ольга Курило, студентка ІІІ курсу соціологічного факультету Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, Ярослава Кривонос, вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Великописарівської селищної ради Сумської області, тема пошуково-дослідницької роботи «Микола Миколайович НЕЧВОГЛОД – неповторне обличчя сучасного українського мистецтва», керівник Курило С. М.;

🥈ІІ місце:

📌Дмитрій Кальченко, учень групи 12 філії ДНЗ «Охтирський центр ПТО» смт Велика Писарівка, тема пошуково-дослідницької роботи «Два життя – одна історія», керівник Кобилко Н. О.;

🥉ІІІ місце:

📌Альона Шевякова, Анастасія Кучкова, Діана Сира, учениці 9 класу Вільненської філії Ямненського закладу загальної середньої освіти імені І.О.Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області, тема пошуково-дослідницької роботи «Земляки – Герої України», керівники Мальцева А. О., Звягінцева Л.І., Мальцева С.В..

🔰Враховуючи безпекову ситуацію, нагороди та цінні подарунки переможці отримають за окремим особистим повідомленням.

🔰Вітаємо переможців краєзнавчої конференції «Видатні постаті Великописарівщини»! Сподіваємося на продовження розпочатої пошукової роботи й з нетерпінням чекатимемо на нові зустрічі з юними дослідниками та їх керівниками.