РЕЗУЛЬТАТИ І - ІІ етапів ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у закладах загальної середньої освіти Великописарівської громади

Дата: 04.12.2023 16:42

На виконання наказів Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 23.10.2023 №419-ОД «Про проведення І-ІІ етапів ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика», відділу освіти та спорту Великописарівської селищної ради від 23.10.2023 №148-ОД, з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді у закладах загальної середньої освіти пройшли І - ІІ етапи Конкурсу.

І етап конкурсу імені Петра Яцика проходив з 27 жовтня по 20 листопада 2023 року у дистанційному форматі. Завдання виконували учні Ямненського закладу загальної середньої освіти імені І.О.Мусієнка Великописарівської селищної ради, Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради, Добрянської та Пожнянської філій Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради. Усього у І етапі взяли участь 54 здобувачів освіти, переможці у своїх вікових категоріях виявили бажання взяти участь у ІІ етапі Конкурсу.

ІІ етап Конкурсу відбувся 30 листопада 2023 року. У ньому взяли участь 7 учнів Ямненського закладу загальної середньої освіти імені І.О.Мусієнка (11 клас), Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради (7, 8, 9,10 класи), Вільненської філії Ямненського закладу загальної середньої освіти імені І.О.Мусієнка Великописарівської селищної ради (3 клас), Пожнянської філії Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради (4 клас).

Відповідно до вимог та методичних рекомендацій учасники й учасниці виконували роботу вдома, дистанційно, перебуваючи на відеозв'язку з членами оргкомітету Конкурсу. 1 грудня 2023 року члени журі Конкурсу здійснили перевірку творчих письмових робіт. За умовами Конкурсу максимальна кількість балів у класах становила від 30 до 40. Завданнями Конкурсу передбачалось виявлення рівня знань з основних розділів мовознавства та написання творчої роботи на задану тему. Письмові роботи учасників й учасниць відповідали темам, розкривали зміст завдання, продемонстрували знання в різних розділах мовознавства, вміння писати твори на задану тему.

На підставі рішення журі ІІ етапу Конкурсу висловлено подяку членам журі ІІ етапу, оргкомітету Ямненського закладу загальної середньої освіти імені І.О.Мусієнка Великописарівської селищної ради, Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради за участь в організації та проведенні ІІ етапу Конкурсу.

Нагороджено грамотами відділу освіти та спорту Великописарівської селищної ради учасників й учасниць, які посіли призові місця в Конкурсі:

1. Косюк Назар, учень 7 класу Ліцею імені і.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області, - І місце;
  2. Сидорова Поліна, учениця 3 класу Вільненської філії Ямненського закладу загальної середньої освіти імені І.О.Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області, - ІІ місце;
  3. Спасьонова Іванна, учениця 11 класу Ямненського закладу загальної  середньої освіти імені І.О.Мусієнка Великописарівської селищної ради Сумської області, - ІІ місце;
  4. Сядра Анжела, учениця 8 класу Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області, - ІІ місце;
  5. Мовчан Павло, учень 6 класу Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області, - ІІ місце;
  6. Зайцев Олександр, учень 9 класу Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області, - ІІІ місце;
  7. Іванюта Катерина Ігорівна, учениця 10 класу Ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області, - ІІІ місце;
  8. Хомякова Злата, учениця 4 класу Пожнянської філії ліцею імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області, - ІІІ місце.