16 днів проти насильства

Дата: 01.12.2023 16:46

У Добрянській філії Ліцею ім.І.М.Середи Великописарівської селищної ради були проведені  виховні та освітні заходи .
25 листопада 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства в сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У 7 та 8 класах відбулася година психолога "Насильство. Як вміти себе захистити.", під час якої діти ознайомилися з видами насильства та дізналися, куди звернутися у випадку його проявів.
З метою виховання в учнів почуття доброти, чуйності, милосердя  проведені години спілкування у 1 класі  "Урок Доброти" , у 8 класі - " Врятує світ лише доброта".  Здобувачі освіти 3 класу  переглянули  презентацію, зробили висновки: доброта,людяність і милосердя роблять людину неперевершеною.🤗
Учні нашого закладу  беруть активну участь у конкурсі "Оберіг для військових від святого Миколая", « Подарунки _ Миколая».