І МІСЦЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ АКЦІЇ-ЗМАГАННІ ДЕНЬ ЮНОГО НАТУРАЛІСТА

Дата: 29.12.2023 15:44

З метою активізації роботи з учнівською та студентською молоддю щодо формування екологічної культури, залучення до практичної природоохоронної діяльності та інших біологічних напрямів, підвищення ефективності навчальнодослідницької роботи вихованців, учнів та студентів на навчально-дослідних земельних ділянках і задоволення потреб у професійному самовизначенні та творчій самореалізації, у 2023 році була проведена щорічна Всеукраїнська акція-змагання «День юного натураліста». Нагороджено грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки України за змістовну роботу щодо вивчення та збереження природи рідного краю переможців Всеукраїнської акції-змагання «День юного натураліста» у 2023 році за зайняте перше місце вихованців гуртків “Природа рідного краю”, “Юні біологи”, “Горщечкові рослини”, “Юні натуралісти-дослідники” Великописарівської станції юних натуралістів Великописарівської селищної ради Сумської області. Харитошину Валентину Юріївну, Курило Юлію Віталіївну, Коноз Валентину Станіславівну, Доценко Олену Іванівну, керівники гуртків Великописарівської станції юних натуралістів Великописарівської селищної ради Сумської області. Наказ НЕНЦ № 103 від 26.12.2023 р.