ТВОРЧІ ЗДІБНОСТІ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

Дата: 09.02.2024 15:39

Образотворче мистецтво 🎨🪄 має велике значення для розвитку в дітей художньо-естетичного смаку,🌌 почуття прекрасного, відчуття краси й гармонії.🌈 Мистецтво впливає на душу дитини👬👭, торкається потаємних глибин її душі, збагачує емоційно-почуттєву сферу☺️, впливає на психологічний стан, допомагає зняти стрес🧘. У Ліцеї імені І.М.Середи Великописарівська територіальна громада на уроках образотворчого мистецтва 🌌 завжди панує позитивний настрій.🤩 Під керівництвом досвідченого педагога Артюшенко Тетяни Макарівни🧑‍🏫🧑‍🎓 учні використовують різні види художніх технік і матеріалів🎨🌈. Це допомагає дітям краще реалізувати свої художньо-творчі здібності, можливості, а головне- дарує їм радість творчості та емоційного задоволення.🤗 Створюється великий простір для злету творчої думки🔮, художніх дослідів, експериментів⚗️. У дітей визначається улюблена манера зображення,🌠 уподобання, смаки. Учні створюють оригінальні живописні🖼️, графічні, декоративні, скульптурні композиції🎑. Уроки образотворчого мистецтва впливають на емоційне🤗 розвантаження дітей, покращення настрою,🤩 забезпечення емоційного комфорту.