XIV Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я — журналіст!»

Дата: 12.04.2024 08:31

З 1 листопада 2023 р. до 1 березня 2024 р. відбувся XIV Всеукраїнський конкурс учнівських творчих робіт «Я — журналіст!». Конкурс проведено секретарем Національної спілки журналістів України Віталієм Голубєвим. На конкурс надійшли роботи від 846 учасників, які представляють заклади освіти всіх областей України та міста Києва, з України та 12 країн світу. Серед учасників — здобувачі освіти загальноосвітніх та позашкільних закладів освіти, закладів фахової передвищої та вищої освіти. 12 квітня відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу. Серед них і вихованець Великописарівської станції юних натуралістів Великописарівської селищної ради Олександр Зайцев, нагороджений дипломом 🥈 ІІ ступеня у номінації "Стаття", старша вікова група.