Всеукраїнський конкурс "Природа - наш дім"

Дата: 24.04.2024 08:39

Існуючі екологічні проблеми💨 сьогодення викликані в великій мірі діяльністю людини👫І вони являють величезний ризик для життя всього живого на нашій планеті. Брудна вода,💧 повітря, 🌪️зміна середовища проживання 🏜️- все це та безліч інших наслідків діяльності людини тягнуть за собою зміну клімату та природного середовища,⛰️ що, в свою чергу, призводить до загрози здоров'ю не тільки людини, а й всім живим🦩🐝 організмам на нашій планеті.🌍 📝З 10 до 26 лютого 2024 р. проводився Всеукраїнський конкурс "Природа-наш дім", у якому взяли участь 6 учнів Добрянської філії Ліцею ім.І.М.Середи Великописрівської селищної ради. Мета конкурсу: популяризація природничих знань задля виховання екологічної свідомості і формування екологічного лідерства. Конкурсні запитання включали завдання різного рівня та об'єднали в собі питання з предметів природничого напрямку та дотичних до них предметів. Діти із задоволенням на них відповідали і отримали чудові результати: Дендак Софія, Зубатова Марія, Кучков Данило, Кучков Денис, Черкашина Маргарита - І місце; Прасолов Максим - ІІ місце. Хочеться побажати діткам подальших перемог, наснаги та впевненості у своїх силах!.