1 червня - День захисту дітей

Дата: 01.06.2020 08:03

1 червня Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей.Це свято засноване у 1949 році на спеціальній сесії Міжнародної демократичної федерації жінок, і відтоді цей день щорічно відзначають понад 60 країн світу.

Цей день має прапор. На зеленому тлі, що символізує зростання, гармонію, свіжість і родючість, навколо знаку Землі розміщено стилізовані фігурки - червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, - це символ нашого спільного дому.

Діти – майбутнє країни, її головний стимул, рушій, надія і розквіт.Не діти повинні приносити у цей світ радість, а світ має приносити радість дітям – це одне з найголовніших його завдань.Оберігаймо найменших, і нехай їхні щирі посмішки сяють на обличчі якомога частіше!