100 славних років Позашкіллю

Дата: 26.09.2018 09:37

У місті Києві в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 17 до 19 вересня 2018 року, пройшов фінальний  етап Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну «100 славних років Позашкіллю».

Уже стало доброю традицією, що Сумщину на Конкурсі другий рік поспіль представляєкоманда Великописарівської районної станції юних натуралістів, яка виборола ІІ місцеза створену флористичну скульптуру «Обрядовий хліб».

Песецька Катерина, Кривонос Владислава, Масалітіна Дарина та Нечвоглод Ірина, учениці Великописарівської спеціалізованої школиІ-ІІІ ступенів, нагороджені Грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та солодким подарунком.

Конкурс присвячений сторіччю позашкільної освіти в Україні.  Саме з 2018 року у третю п’ятницю вересня в закладах позашкільної освіти області буде відзначатися День позашкільника Сумщини. Щиро вітаємо всіх позашкільників зі святом! Бажаємо всім успіхів і творчого натхнення.

Зоя Драгун, директор райСЮН