ІІІ місце в обласному учнівському турнірі юних економістів

17, 18 жовтня 2019 року на базі Інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету  відбувся ІХ Сумський обласний учнівський турнір юних економістів.

Команда "100%" Великописарівської станції юних натуралістів у складі: Анастасія Сумцова (капітан команди 9 клас), Ярослава Бондаренко (9 клас), Аріна Ключник (9 клас), Анастасія Глущенко (9 клас), Надія Іщенко (10 клас) та вболівальник Софія Скрипник (9 клас) під керівництвом Ольги Мовчан – методиста Великописарівської станції юних натуралістів, керівника гуртка "Юний дослідник" виборола перемогу (ІІІ місце), змагаючись у двох півфінальних етапах із командами м. Суми та м. Конотоп.

Школярі змагалися у формі інтелектуальної рольової гри, що сприяє набуттю умінь розв'язувати складні економічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях