Воркшоп професійної спільноти асистентів вчителів інклюзивних класів

Дата: 05.11.2021 11:00

4.11.2021 відбувся воркшоп професійної спільноти асистентів вчителів інклюзивних класів з теми "Як працювати з дитиною з особливими освітніми потребами. Теорія, практика, інновації" на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.

Керівник спільноти Любов Карпенко зупинилась на питанні щодо законодавчих аспектів роботи асистента в закладі освіти. Світлана Плотнікова, консультант КУ "ЦПРПП", звернула увагу педагогічних працівників на забезпечення власного професійного розвитку і підвищення кваліфікації, обираючи різні види, форми і напрями. Логопед ІРЦ Ольга Дика ознайомила присутніх з теоритичним матеріалом щодо артикуляційних вправ і провела майстер-класс. Ганна Єщенко, психолог ІРЦ, надала рекомендації щодо використання деяких методик з метою запобігання психічного перевантаження дітей з особливими освітніми потребами.

Учасники спільноти поділились досвідом роботи, а спеціалісти надали рекомендації.