День МИРУ у Вільненському НВК

Дата: 22.09.2021 12:52

Найбільше у світі щастя й найголовніша цінність людини – це мир. Щорічно 21 вересня,  за рішенням Організації Об’єднаних Націй, відзначається Міжнародний день миру. З цієї нагоди у Вільненському НВК вчитель іноземної мови і класний керівник 9-го класу Мальцева А.О. провела для учнів закладу годину спілкування «Нам потрібне мирне небо!».

Вихованці гуртка «Стежина» та учні школи переглянули відеоролики, власноруч виготовили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. До кожного паперового голуба прикріпили свої листи, в яких побажали усім людям здоров’я, висловили прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо всі хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими . Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. найбільше у світі щастя й найголовніша цінність людини – це мир.