Засідання ради РМК

Дата: 29.03.2019 13:32

28 березня у районному методичному кабінеті відбулось засідання ради РМК, в якому взяли участь методисти РМК та вчителі Великописарівської СШ.

Розглядалися важливі питання організації освітнього процесу, а саме: 1. Система роботи щодо підвищення професійної майстерності педагогів, організація та проведення атестації ( Гавриленко В.В., методист районного методичного кабінету.) 2. Про    діяльність методичних підрозділів із формування готовності педагогів до інноваційної діяльності. ( методисти районного методичного кабінету, Грицай Л.В., Мохонько І.М., учителі Великописарівської  СШ І-ІІІ ступенів). 3.   Про результативність позакласної роботи вчителів-предметників (методисти районного методичного кабінету).

Кожне з питань було розкрито глибоко та зрозуміло. Так, важливі акценти щодо організації  та проведення атестації педагогічних працівників прозвучали у виступі методиста районного  методичного кабінету Гавриленко В.В. Цікавими думками, враженнями з обласного семінару, майстер-класу Лесі Каленич поділилася Л.В.Грицай, учитель української мови і літератури Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів. Мохонько І.М., учитель початкових класів цієї ж школи, розповіла про сучасні методи та прийоми, які вона використовує в освітньому процесі, упроваджуючи основні засади Нової української школи.

У свою чергу методисти районного методичного кабінету поділилися інформацією щодо позакласної роботи, яку здійснюють вчителі-предметники закладів загальної середньої освіти району. Цю діяльність варто  урізноманітнити, не замикатись у рамках предметних тижнів чи декад.

По завершенню  засідання були прийняті рекомендації