Вшанували обдарованих

Дата: 17.05.2019 13:51

Сьогодні в районному Будинку культури відбулося вшанування обдарованої учнівської молоді: творчих, талановитих, кмітливих, спритних, наполегливих, завзятих ... наших дітей.

Щиро вітали учнів та їхніх батьків заступник голови Великописарівської РДА Скоромний М.О., начальник відділу освіти Дмитриченко С.О., заступник начальника Сіденко І.Г., головний спеціаліст Гордієнко Д.Г., завідувач РМК Плотнікова С.П., методист РМК Котлярова Т.В., директор благодійного фонду ім. І.Г. Лозового Лозовий І.І.та депутат обласної ради Ричкіна Л.В.

Слова вдячності, побажання творчих злетів, нових перемог та пам'ятний подарунок від відділу освіти отримала кожна обдарована дитина. А  Лозовий І.І. та Ричкіна Л.В. вручили цінні подарунки переможцям ІІІ етапу МАН та Всеукраїнських учнівських олімпіад, педагогам, що їх підготували та батькам однією з переможниць.

Солодкі подарунки надав Великописарівський селищний голова Клизуб Л.Г.

Велика вдячність методисту РМК Волошенко Н.О. за організацію і проведення цього свята!!!