Вітаємо з перемогою Бердіна Артема!

Бердін Артем, вихованець гуртка "Юний еколог" районної Станції юних натуралістів, учень Ямненської ЗОШ І-ІІІ ступенів став переможцем (ІІІ місце) Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності "Енергія і середовище-2019", який проходив 13-15 лютого у м. Києві.

Його власна робота (проект) "Утеплення приватного будинку" не залишила байдужими членів журі. За цікаві ідеї та винахідливість Артем був нагороджений грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за ІІІ місце в номінації "Проект: "Моє енергетичне рішення".

Вітаємо Артема, керівника гуртка райСЮН Бердіну Інну Олексіївну та Драгун Зою Петрівну, директора райСЮН, за сприяння якої створений цей цікавий і перспективний учнівський проект.